trzylatek pisze do mikołaja

Trzylatek zakumał w tym roku (mniej więcej), o co chodzi z Mikołajem, choinką i gwiazdką. Bardzie w wymiarze konsumpcyjnym, niż duchowym trzeba przyznać… Co za tym idzie wyprodukowany został przy pomocy nannie (brytyjskiej babci) list do Mikołaja.

Szpieg z krainy deszczowców doniósł nam w owym liście zostało wyłuszczone i doprecyzowane, jeśli chodzi o listę życzeń prezentowych.

Na pierwszym miejscu znalazł się rower. W związku z tym, po długich deliberacjach, zdecydowaliśmy się pomóc Mikołajowi i nabyliśmy Islabike Cnoc 14 w smakowitym kolorze mango. Mam nadzieję, że do gwiazdki jeszcze się nam uda podszkolić jazdę na rowerku biegowym, co ułatwi przesiadkę na rumaka z pedałami.

islabike-mango-orange

Na liście znalazł się ryczący dinozaur, ale że nie jestem w stanie znaleźć żadnego, który nie przyprawiałby mnie o ciarki swoją tandetą – niestety Mikołaj zawiedzie na tym froncie.

Mam nadzieję, że odpowiednio załadowany grami Kindle Fire będzie wystarczającym pocieszeniem… Zabezpieczenia dostępu i zarządzanie czasem korzystania były bardzo przekonującymi argumentami za tym konkretnym produktem. Największym konkurentem był Leapfrog Leappad.

kindle-fire

Kindle Fire zapewne pojedzie z nami do Polski, na święta do dziadków, a rower będzie pod choinką w domu, w UK w Sylwestra.

Poza tym mały człowiek dostanie też mnóstwo książek i bajek na DVD polsku i angielsku:

Babcia nabyła też Karty obrazkowe Poznaję świat Emocje! – Kapitan Nauka, z czego ja się bardzo cieszę.

Nie bardzo wiem, co kupiła druga babcia, ale w pokoju komputerowym leży worek pełen popakowanych prezentów. Wiem za to, że od cioci dostanie mikroskop.

Większość prezentów będzie nowa, chociaż rower będzie używany. Znalazłam kilka bardzo fajnych prezentów na kiermaszu NCT – między innymi ogromne pudło zabaawek z serii Bob Budowniczy.

Szkoda tylko, że BBC nie wydało nic z Hey Duggee! po polsku.

Mikołaj nie przyniesie też żadnych psich patroli, bo nie potrafię się w nich doszukać żadnych wartości edukacyjnych. Widzocznie mało kumata jestem.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s