trzylatek w Londynie

Tak zupełnie ni z gruchy ni z pietruchy naszło mnie, żeby znowu coś naskrobać.

J siedzi na kanapie pogrążony w studiowaniu ustawień symulatora lotów, ja na drugiej z nogami w d… po całym dniu pałętania się po Londynie, a mały chrapie w łóżku na górze.

Ty był jeden z tych zwariowanych dni, kedy w ograniczoną ilość godzin probuje się napchać nie wiadomo ile atrakcji.

Zaczęło się od jazdy do stolicy skoro świt. Na miejscu szybka kawa w The Attendant, a potem żwawym krokiem do metra na Oxford Street. Trzeba było pójść ciut dalej na Tottenham Court Road i nie trzeba byłoby się tachać z wózkie w jednej ręce, dwiema torbami na ramieniu i trzylatkiem za drugą rękę po schodach w te i wewte…

Przeżyliśmy jednak i po 45 minutach, przesiadce na Bank do DLR, byliśmy na miejscu w Museum of London Docklands.

Super miejsce dla dzieci (Mudlark Gallery i samo muzeum) i na spotkanie z dawno niewidzianymi przyjaciółkami. Na sesję messy play się nie skusiliśmy (nie bardzo byłam przygotowana na malowanie pianką do golenia pomieszaną z klejem i farbą…), ale różne sekcje muzeum były fascynujące dla dwóch trzylatków.

muzeum doków

Po lunchu, kiedy w końcu odnaleźliśmy się na Canary Wharf i dotarliśmy do metra, pomknęliśmy tunelami do Swiss Cottage. Tam przesiedliśmy się do autobusu (bo młodzież zamówiła sobie przejażdżkę autbusem) i pojechaliśmy do Regent’s Park.

Stamtąd już tylko „krótki” (1.5 mili) spacer z powrotem do punktu wyjściowego, z przerwą na karmienie wiewórek i szybką sesję na placu zabaw.

W „nagrodę” J zabrał nas na tajskie i wszyscy byli uśmiechnięci i zadowoleni. Młody nie protestował, kiedy przebraliśmy go w piżamę i myliśmy zęby w bagażniku przed wyruszeniem w drogę powrotną do domu…

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s