buck’s fizz

Zmuszeni kiepską pamięcią wylądowaliśmy wczoraj po południu w Lidlu po sok pomarańczowy do buck’s fizz i serek śmietankowy do wędzonego łososia. W przedsionku sklepu siedział wielgachny doberman i ujadał, jak pies Baskerwilów. Niezrażeni weszliśmy szukać soku i o dziwo Lidl miał na stanie Tropicane. W drodze do kasy natknęliśmy się też na wino musujące Wolf Blass (mieszkana pinot noir i chardonnay), które okazało się wyjątkowo smaczne zarówno au naturel, jak i w buck’s fizz.

Dotrwaliśmy do północy. Wznieśliśmy toast Wolf Blassem i poszliśmy spać… Ależ ekscytujące powitanie Nowego Roku…

Nie należymy do typu postanowieniowców noworocznych, a jednak wraz porannym buck’s fizzem pojawiły się postanowenia. Między innymi planujemy wybywać w soboty z domu, więcej się ruszać i mniej jeść 🙂
Właśnie zakończyłam rejestrację członkostwa w National Trust i planuję (po przeczytaniu 240 stron podręcznika) dużo eksperymentować z moim nowm Lumixem LX5.

Planujemy przeprosić się z Dukanem i zrzucić zbędne kilogramy. Zobaczymy, jak nam pójdzie, biorąc pod uwagę, że obydwoje jesteśmy łakomczuchami.

J właśnie majstruje z hostingiem i wyprowadza swoją domenę z 123.reg, a ja kontempluję przeniesienie blogu z .com na .org i również własną domenę.

Fajnie byłoby również zrobić coś w kwestiach zawodowych w tym roku. Może certyfikat AdWords Professional? Może wreszczie ten odkładany certyfikat IDM?

Z innych postanowień – chyba czas wreszcie zamieszać w hipotece. J napomknął coś wczoraj o nowym domu, ale ja nie jestem przekonana, zwłaszcza po tym, jak sporo zainwestowaliśmy w obecny dom i fajnie byłoby się nim nacieszyć. Z drugiej strony – większy dom jest kuszącą wizją…

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s